تازه های خبری

Loading
معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز مجلس را تبریک گفت
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه با ارسال پیامی روز مجلس را به مردم و نمایندگان آنان در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت .
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
مهارت های ارتباطی و ترسیم چشم انداز ماموریتی در افزایش کارایی تاثیر بسزایی دارد
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز شنبه در نشست کاری خود با مدیران و مشاوران مجموعه معاونت گفت: مهارت های ارتباطی مدیران و ترسیم چشم انداز ماموریتی از سوی آنان در افزایش کارایی کارکنان تاثیر بسزایی دارد.
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
مهم‌تر از مشکل اقتصادی هنرمندان، رعایت شأن و شخصیت آنهاست
معاون حقوقی، امورمجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه در دومین نشست سراسری نمایندگان صندوق اعتباری هنر ضمن توصیه همگان به ایفای حقوق معنوی و مادی هنرمندان گفت: رعایت شان و شخصیت اصحاب هنر از مشکل اقتصادی آنان مهم تر است .
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
چابهار و سواحل آن یکی از نقاط استراتژیک، نه تنها در ایران بلکه دنیاست
مشاور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع مسئولین و مدیران منطقه آزاد چابهار عنوان کرد: چابهار و سواحل آن یکی از نقاط استراتژیک، نه تنها در ایران بلکه دنیاست و دارای ظرفیت بی بدیلی درتبادلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است .
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۱۷
آئین رونمایی از پوستر جشنواره بین المللی تئاتر الف برگزار شد
آئین رونمایی از پوسترهای جشنواره بین المللی تئاتر الف با رویکرد صلح جهانی روز سه شنبه با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مسئولان و سفرای خارجی در مرکز همایش های دیپلماتیک اکو (تهران) برگزار شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۳۵
فرهنگ، نیاز اساسی جامعه امروز است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فرهنگ نیاز اساسی جامعه امروز است و نیاز به توجه ویژه دارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۵۱
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۱۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰
یادداشت دفترحقوقی و مالکیت فکری به مناسبت روزجهانی مالکیت فکری
به مناسبت فرا رسیدن هفتم اردیبهشت(26 آوریل 2020) روز جهانی مالکیت فکری، دفتر حقوقی وزارتخانه یادداشتی منتشر کرد.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
یادداشت/ آزادگی و همدلی مهم ترین پیام محور عشق حسینی
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی به مناسبت حماسه بزرگ اربعین نوشت: پس از بازگشایی راه کربلا در سایه رشادت‌ها و جانفشانی‌های جوانان دلیر و آزاده میهن عزیز اسلامی‌مان، هر ساله خیل عاشقان حماسه حسینی در سایه همدلی و آزادگی بسان مهم ترین پیام محور عشق حسینی در آیین پیاده روی اربعین از ایران و سراسر جهان به سمت کربلا روانه می‌شوند .
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
یادداشت / خودکارآمدی و تاب آوری؛ سرمایه بی بدیل حاملان خبر و آگاهی
علی اصغر کاراندیش مروستی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز خبرنگار در یادداشتی نوشت: یکی از مهم ترین رویدادهای ملی و میهنی دومین ماه تابستان، روز خبرنگار است که یادآور شهادت شهید محمود صارمی و هشت تن از دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران در هفدهمین روز مرداد یکهزار و سیصد و هفتاد و هفت به دست دژخیمان طالبان در شهر مزار شریف افغانستان است.
۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
کاراندیش: آثار ادبی و هنری از زمان خلق مورد حمایت قانون قرار می گیرد
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها، گفت: بر پایه ماده 21 قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب 1348، ثبت اثر اختیاری است؛ بدین معنا که برای کسب حمایت از اثر الزامی به ثبت آن وجود ندارد و از زمان خلق مورد حمایت قانون قرار می‌گیرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
کاراندیش: انقلاب اسلامی ایران در 40سالگی خود برخورداری از ابعاد منطقه‌ای و بین‌المللی را به‌خوبی نشان داده است
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی ایران در 40سالگی خود به‌خوبی نشان داده است که فقط به ابعاد داخلی محدود نیست بلکه از ابعادی منطقه‌ای و جهانی برخوردار است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
کاراندیش: برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور در اعتلای اخلاقی جامعه موثر است
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به برگزاری هفته های فرهنگی و نتایج تاثیرگذارآن در ابعاد گوناگون و کاهش آسیب‌های اجتماعی، برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور را در اعتلای اخلاقی جامعه موثر دانست.
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
زهرا صیادی : "تلاش ماندگار" برآیند مجموعه فعالیتهای معاونت حقوقی در بازه زمانی چهارساله است
زهرا صیادی مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خصوص تدوین و چاپ کتاب "تلاش ماندگار" گفت: این کتاب برآیندی از مجموعه فعالیتهای معاونت مزبور در بازه زمانی چهارساله است.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
ارزیابی معاون حقوقی وزارت ارشاد از نشست شورای امنیت: مداخلات ترامپ در امور داخلی ایران انزوای آمریکا را آشکارتر کرد
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه در واکنش به تلاشهای نافرجام ترامپ در همراه سازی شورای امنیت سازمان ملل متحد با راهبردهای خطرناک خود در تقابل با کشورهای مستقل منطقه از جمله ایران گفت: مداخلات خلاف حقوق و موازین بین المللی ترامپ در امور داخلی کشورهای مستقل، تهدیدهای احتمالی را به فرصت تبدیل و انزوای آمریکا را آشکارتر کرده است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
سیدهادی حسینی: بودجه 97 توجه خوبی به حوزه فرهنگ دارد
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه شب در حاشیه هفتمین دوره همایش شلاب در بابل گفت: در بودجه 97 توجه خوبی به حوزه فرهنگ شده و این یک اتفاق خوب در این حوزه محسوب می شود.
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
حسینی: اقدام ترامپ در خصوص قدس نشانه درماندگی آمریکاست
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه گفت: اقدام تازه دونالد ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی، نشان دهنده درماندگی و دریوزگی و سرپوشی بر شکست سیاست منطقه ای آمریکاست.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
حسینی: بیشینه تعاملات فرهنگی با تقویت پیوند با نمایندگان مجلس میسر است
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه نشست برخی از نمایندگان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این وزارتخانه گفت: با برقراری ارتباط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توان تعاملات فرهنگی را به حداکثر رساند.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
سیدهادی حسینی: حماسه پیاده روی اربعین حسینی تداوم رسالت زینب (س) است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه گفت: حماسه پیاده روی زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای ادای احترام به ساحت مقدس آن حضرت در روز اربعین، کاری زینبی و تداوم رسالت این بانوی مکرم اسلام است.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
حسینی: باید یاد آور شویم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه در واکنش به سخنان نسنجیده و به دور از نزاکت سیاسی و دیپلماتیک دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در تهدید ملت بزرگ و باصلابت ایران گفت: باید یادآور شویم همانطوری که حضرت امام (ره) فرمودند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
احقاق حقوق از دست رفته مردم مطالبه نخست خبرنگاران باشد
در دیدار خودآموز و هیئت مدیره خانه مطبوعات استان ایلام با امام جمعه ایلام مطرح شد.
جایزه ویژه برای مرد اخلاق هر هفته
سازمان لیگ فدراسیون فوتبال قصد دارد در چهار هفته پایانی رقابت های لیگ فرد اخلاق هر هفته را انتخاب و مورد تقدیر قرار بدهد.
پیام تبریک سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند به مناسبت روز " خبرنگار"
اینجانب با همراهی و همکاری اهالی محترم رسانه منطقه آزاد اروند به دنبال ایجاد ساختاری مشخص در راستای تامین رفاه حداکثری این قشر زحمتکش جامعه هستیم که گام های اولیه و اساس تشکیل خانه مطبوعات اروند با همفکری ها و جلسات پی در پی نقش بسته است و با امید به خدا به زودی خبرهای خوبی به سمع و نظر اهالی رسانه خواهد رسید .
برگزیدگان بخش کلاسیک جشنواره مجازی "نغمه امید" معرفی شدند
اعلام اسامی برگزیدگان و تقدیرشدگان بخش "موسیقی کلاسیک" نخستین جشنواره مجازی تکنوازی موسیقی استان ایلام (نغمه امید)
تبریک دکتر خانی،به مناسبت روز خبرنگار
نماینده شهرستانهای شاهرود ومیامی درمجلس شورای اسلامی،طی پیامی،17مردادماه ،روز خبرنگار را تبریک گفتند.
متن تبریک فرماندار شهرستان شاهرود به مناسبت روز خبرنگار
معاون استاندار وفرماندار شهرستان شاهرود طی پیامی 17مرداد،روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.