تازه های خبری

Loading
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: انسجام، راه برون رفت از مشکلات در دستگاه‌های فرهنگی است
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت هم‌افزایی دستگاه‌های فرهنگی برای حل مشکلات این بخش تاکید کرد و گفت: راه برون رفت از مشکلات فرهنگی، ایجاد انسجام در دستگاه‌های متعدد فرهنگی و برقراری گفت و گو میان آنها است.
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران منصوب شد
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی عباس زارع را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران منصوب کرد.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۳۴
کاراندیش: تضارب آرا در بخش فرهنگ پیش برنده و کارساز است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه شنبه در آیین تجلیل از فرهیختگان و هنرمندان شهرستان‌های شهرضا و دهاقان گفت: تضارب آرا و تاب آوری در بخش فرهنگ پیش برنده و کارساز است.
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عازم اصفهان شد
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بامداد سه شنبه به منظور بازدید از مراکز فرهنگی و هنری، بررسی مسائل و شرکت در آیین تجلیل از فرهیختگان و هنرمندان استان عازم اصفهان شد.
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
فراخوان شماره ١(عمومی) / جذب کارشناس حقوقی از سوی دفتر حقوقی و مالکیت فکری
دفتر حقوقی و مالکیت فکری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بین کارکنان توانمند و ساعی دستگاه‌های اجرایی که به صورت پیمانی یا رسمی قطعی مشغول به خدمت هستند؛ با شرایط اعلام شده، به صورت مأمور یا انتقال دایم برای تصدی پست‌های کارشناسی حقوقی به شرط پذیرفته شدن در مصاحبه و تأیید دفتر مذکور دعوت به همکاری می‌کند.
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
همایش «اجابت خورشید» با حضور کاراندیش در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد
آیین رونمایی از یادداشت تجلیل مقام معظم رهبری «اجابت خورشید» روز پنجشنبه با حضور علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران، سرتیپ دوم پاسدار عباس سدهی رییس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح، تعدادی از فرماندهان نیروهای مسلح، جمعی از متولیان فرهنگ و هنر و خانواده‌های معظم شهدا، در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۰ ۹ ۱۰
یادداشت/ آزادگی و همدلی مهم ترین پیام محور عشق حسینی
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی به مناسبت حماسه بزرگ اربعین نوشت: پس از بازگشایی راه کربلا در سایه رشادت‌ها و جانفشانی‌های جوانان دلیر و آزاده میهن عزیز اسلامی‌مان، هر ساله خیل عاشقان حماسه حسینی در سایه همدلی و آزادگی بسان مهم ترین پیام محور عشق حسینی در آیین پیاده روی اربعین از ایران و سراسر جهان به سمت کربلا روانه می‌شوند .
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
یادداشت / خودکارآمدی و تاب آوری؛ سرمایه بی بدیل حاملان خبر و آگاهی
علی اصغر کاراندیش مروستی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز خبرنگار در یادداشتی نوشت: یکی از مهم ترین رویدادهای ملی و میهنی دومین ماه تابستان، روز خبرنگار است که یادآور شهادت شهید محمود صارمی و هشت تن از دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران در هفدهمین روز مرداد یکهزار و سیصد و هفتاد و هفت به دست دژخیمان طالبان در شهر مزار شریف افغانستان است.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
کاراندیش: آثار ادبی و هنری از زمان خلق مورد حمایت قانون قرار می گیرد
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها، گفت: بر پایه ماده 21 قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب 1348، ثبت اثر اختیاری است؛ بدین معنا که برای کسب حمایت از اثر الزامی به ثبت آن وجود ندارد و از زمان خلق مورد حمایت قانون قرار می‌گیرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
کاراندیش: انقلاب اسلامی ایران در 40سالگی خود برخورداری از ابعاد منطقه‌ای و بین‌المللی را به‌خوبی نشان داده است
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی ایران در 40سالگی خود به‌خوبی نشان داده است که فقط به ابعاد داخلی محدود نیست بلکه از ابعادی منطقه‌ای و جهانی برخوردار است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
کاراندیش: برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور در اعتلای اخلاقی جامعه موثر است
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به برگزاری هفته های فرهنگی و نتایج تاثیرگذارآن در ابعاد گوناگون و کاهش آسیب‌های اجتماعی، برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور را در اعتلای اخلاقی جامعه موثر دانست.
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
زهرا صیادی : "تلاش ماندگار" برآیند مجموعه فعالیتهای معاونت حقوقی در بازه زمانی چهارساله است
زهرا صیادی مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خصوص تدوین و چاپ کتاب "تلاش ماندگار" گفت: این کتاب برآیندی از مجموعه فعالیتهای معاونت مزبور در بازه زمانی چهارساله است.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
ارزیابی معاون حقوقی وزارت ارشاد از نشست شورای امنیت: مداخلات ترامپ در امور داخلی ایران انزوای آمریکا را آشکارتر کرد
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه در واکنش به تلاشهای نافرجام ترامپ در همراه سازی شورای امنیت سازمان ملل متحد با راهبردهای خطرناک خود در تقابل با کشورهای مستقل منطقه از جمله ایران گفت: مداخلات خلاف حقوق و موازین بین المللی ترامپ در امور داخلی کشورهای مستقل، تهدیدهای احتمالی را به فرصت تبدیل و انزوای آمریکا را آشکارتر کرده است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
سیدهادی حسینی: بودجه 97 توجه خوبی به حوزه فرهنگ دارد
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه شب در حاشیه هفتمین دوره همایش شلاب در بابل گفت: در بودجه 97 توجه خوبی به حوزه فرهنگ شده و این یک اتفاق خوب در این حوزه محسوب می شود.
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
حسینی: اقدام ترامپ در خصوص قدس نشانه درماندگی آمریکاست
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه گفت: اقدام تازه دونالد ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی، نشان دهنده درماندگی و دریوزگی و سرپوشی بر شکست سیاست منطقه ای آمریکاست.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
حسینی: بیشینه تعاملات فرهنگی با تقویت پیوند با نمایندگان مجلس میسر است
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه نشست برخی از نمایندگان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این وزارتخانه گفت: با برقراری ارتباط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توان تعاملات فرهنگی را به حداکثر رساند.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
سیدهادی حسینی: حماسه پیاده روی اربعین حسینی تداوم رسالت زینب (س) است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه گفت: حماسه پیاده روی زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای ادای احترام به ساحت مقدس آن حضرت در روز اربعین، کاری زینبی و تداوم رسالت این بانوی مکرم اسلام است.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
حسینی: باید یاد آور شویم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه در واکنش به سخنان نسنجیده و به دور از نزاکت سیاسی و دیپلماتیک دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در تهدید ملت بزرگ و باصلابت ایران گفت: باید یادآور شویم همانطوری که حضرت امام (ره) فرمودند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
آسمان همدان نورافشانی می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از اجرای ویژه برنامه به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی (عج) خبر داد
ادامه فعالیت انجمن نویسندگی تیمور ترنج هفشجان در روزهای کرونایی
مسئول انجمن نویسندگی تیمور ترنج هفشجان از ادامه فعالیت این انجمن در روزهای کرونایی خبر داد و گفت: در این روزها فعالیت انجمن از طریق فضای مجازی ادامه دارد.
پیام تبریک ابراهیم شریفی به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان «عج»
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» را تبریک گفت.
پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود به مناسبت ۲۰ فروردین، سالروز شهادت سید اهل قلم، مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی پیامی صادر نمود.
کانون های مساجد استان مازندران در خط مقدم مقابله با کرونا
کانون های مساجد استان مازندران در خط مقدم مقابله با کرونا/از توزیع ماسک تا حمایت از نیازمندان.
جشنواره موسیقی جوان فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی های جوانان در این حوزه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: جشنواره ملی موسیقی جوان فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی های جوانان در این حوزه است.
فعالیت جهادی رسانه های شهرستان بناب در روزهای کرونایی
رسانه های شهرستان بناب بصورت فعال و خستگی ناپذیر در ستاد مبارزه با کرونای شهرستان در کنار مردم و مسئولین فعالیت مستمر دارند. در روزهای کرونایی خبرنگاران پایگاه های خبری و نمایندگان خبرگزاری ها در شهرستان و حتی کانال های خبری که هنوز مجوز فعالیت رسمی دریافت نکرده اند در کنار مسئولین شهرستان مشغول فعالیت و اطلاع رسانی می باشند.
مسابقه خوانندگی و نوازندگی توسط آموزشگاه موسیقی ملک برگزار می شود.
به منظور ایجاد روحیه و نشاط در جامعه تحقق شعار در خانه بمانیم آموزشگاه موسیقی ملک به مدیریت حبیب اصغری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسابقه نوازندگی و خوانندگی آنلاین برگزار می نماید. این مسابقات از 16 الی 21 فروردین هر شباز ساعت 21:30 از طریق صفحه رسمی آموزشگاه موسیقی ملک در اینستاگرام برگزار می شود.