اخبار

جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد شهریورماه با حضور نوش آبادی معاون وزیر

جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد شهریورماه با حضور نوش آبادی معاون وزیر
بنا به گزارش روابط عمومی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور نوش آبادی معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد شهریور در یک فضای صمیمی برگزار شد.


 

در این مراسم هنرمندان سرشناس و برجسته ای همچون ایراندخت درودی، شهلا ریاحی، گوهر خیراندیش، عباس مشهدی زاده، هارون کلیمی یشایائی، جعفر حسنخانی، عباس شیر خدایی، محمد اسماعیلی، عبدالکاظم صادقا حضور داشتند.

آقای نوش آبادی معاون وزیر ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع هنرمندان با ارجح دانستن حقوق مالکیت معنوی کلیه آثار هنری و قول پیگیری آن اعلام کرد: امیدواریم در سفر آینده خود به کنوانسیون بین المللی حقوق مالکیت معنوی در ژنو و اتفاقات خوبی که در داخل کشور افتاده در آینده ای نزدیک اخبار خوشایندی در خصوص دفاع از حقوق معنوی آثار هنرمندان ایرانی بشنوید تا تمام هنرمندان عزیز بتوانند با خاطری آسوده به فعالیت هنری خود بپردازند و تمام حق و حقوق آنان در همه شرایط در نظر گرفته شود.

وی همچنین از اقدامات و فعالیت های کوتاه و پر ثمر مدیر عامل مؤسسه و همکارانش تقدیر و از حمایت معاونت ذیربط در حوزه حقوقی و مالکیت معنوی حفظ آثار، قوانین مرتبط با حقوق هنرمند در مجلس شورای اسلامی و ظرفیت های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها خبر دادند.

آقای نوش آبادی پیشنهاد دادند مشابه اینگونه جشن ها برای هنرمندان پیشکسوت شهرستانی هم برگزار شود.

سید عباس عظیمی مدیر عامل مؤسسه به رسم دیگر برنامه ها ضمن تشکر بابت حضور آقای نوش آبادی معاون امور حقوقی، مجلس و استان ها از اعتماد اساتید پیشکسوت در این دو سال اخیر قدردانی کرده و گفت: در طی جشن تولد ماهانه که از آذرماه سال گذشته شروع شده توانسته ایم بهانه ای خوب و زیبایی برای گردهم آمدن پیشکسوتان فراهم کنیم و امیدوارم با تقویت مؤسسه هنرمندان پیشکسوت آنگونه که شایسته شما است، در کنارتان باشیم و به وظایف و فعالیت های جدی تر خود بپردازیم.

 

 

 

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید