اخبار

حسین نوش آبادی : عزت و سرافرازی امروز ایران اسلامی را مدیون ایثارگری شما عزیزان هستیم

حسین نوش آبادی : عزت و سرافرازی امروز ایران اسلامی را مدیون ایثارگری شما عزیزان هستیم
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس نوش آبادی معاون وزیر با همکاران ایثارگر معاونت حقوقی ، امورمجلس و استانها دیدار و از زحمات این عزیزان تقدیرو تشکر کرد.

معاون حقوقی ،امور مجلس و استانها  ضمن خوشامدگویی به همکاران ایثارگر به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشتند: خوشحالم که در اولین روز هفته دفاع مقدس توفیق حضور در جمع شما عزیزان را دارم زیرا ما امنیت ، وحدت و انسجام امروز ایران اسلامی را مدیون رشادتهای شما عزیزان در طول هشت سال دفاع مقدس هستیم.

نوش آبادی در ادامه گفت : ما در دوران دفاع مقدس با کمک خداوند متعال و رشادتهای عزیزان ایثارگر و خانواده هایشان ، سرافراز بیرون آمدیم و مهم تر ازهمه جهانیان نیز بر حقانیت ما صحه گذاشتند و عراق را آغازگر جنگ و متجاوز شناختند که این مهم با ایثار شما عزیزان محقق شد.

وی در ادامه با اشاره به رزمندگان اسلام افزود: بسیاری از نیروهای با ارزش انقلاب به خاطر شرایط اضطراری جنگ تحمیلی راهی جبهه ها شدند که بسیاری از آنها در این دفاع شهید، اسیر و یا جانباز شدند که اگر جنگ تحمیلی نبود منشاء خدمات فراوانی برای کشور بودند ولی با جانفشانی و ایثار خود پایه های انقلاب نوپای اسلامی ما را مستحکم کردند و ما امروز عزت مهین اسلامی خود را مدیون این عزیزان هستیم. رمز پیروزی ما پیروی از ولایت فقیه و توسل به ائمه اطهار و پایبندی به مبانی دینی بود.

معاون حقوقی ،امورمجلس و استانها در ادامه ضمن اشاره به وظیفه سخت ایثارگران در محیط کار با توجه به الگو بودن برای همکاران خود گفت : توجه داشته باشید وظیفه ایثارگران در حال حاضر سنگین تر است زیرا باید آن روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی خود در محل کار نیز از خود نشان دهید زیرا الگوی همکاران در بردباری و صبر در مقابل کمبودها و مشکلات شما عزیزان هستید و می باست با نشان دادن اخلاق نیکو در محل کار باعث دلگرمی بقیه همکاران باشید و ایثارگری را به همکاران بیاموزید.

 در پایان وی با اهدا لوح تقدیر و گل از همکاران ایثارگر تشکر و قدردانی کردند.

 

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید