اخبار

دهمین نمایشگاه کتاب ایلام با حضور معاون حقوقی وزارت ارشاد گشایش یافت

دهمین نمایشگاه کتاب ایلام با حضور معاون حقوقی وزارت ارشاد گشایش یافت
معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: هدف نمایشگاه‌های کتاب در سراسر کشور برقراری عدالت فرهنگی در جامعه است.
به گزارش ایسنا، «سیدهادی حسینی» در افتتاح دهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام، اظهار کرد: بنده حامل پیام و سلام گرم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مردم استان به‌عنوان مرزداران غیور هستم.

 وی بابیان این‌که روز افتتاح نمایشگاه کتاب، روز بزرگی برای مردم کشور و استان ایلام، افزود: خداوند متعال به 5 نفر از پیامبران کتاب وحی کرده است که از این طریق در اختیار مردم قرار گرفت و این امر اهمیت و ماندگار کتاب را نشان می‌دهد.

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب، کار شایسته‌ای است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دوره دنبال می‌کند و برگزاری این نمایشگاه‌ها را تحت‌عنوان عدالت در این حوزه در سراسر کشور پیگیری می‌کند.

حسینی بابیان این‌که با برگزاری این نمایشگاه مردم از نعمت کتاب برخوردار می‌شوند و موجب پویایی اندیشه و تضارب آرا در سطح جامعه می‌شود، گفت: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش شده که به‌طور مستمر توسط معاونت‌های مختلف در استان‌ها حضور یافته و برنامه‌های فرهنگی را پیگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: از همدلی مسئولان در استان و از محبت‌های نماینده معزز ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و استاندار ایلام تقدیر می‌شود که در راستای برگزاری نمایشگاه تلاش و تعامل وافریی داشته‌ است./1358

 

۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید