اخبار

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: باید آغاز گر ارتباط دوسویه با نمایندگان مجلس باشیم

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: باید آغاز گر ارتباط دوسویه با نمایندگان مجلس باشیم
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ایجاد ارتباط دوسویه با نمایندگان مجلس ضروری است و باید آغازگر این ارتباط باشیم.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عصر روز سه شنبه در ادامه سلسله نشست های کنگره مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بیان این مطلب افزود: حقوق کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید ترمیم شود و به دنبال افزایش آن بود.

 

وی ادامه داد: ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها می توانند از ظرفیت ها و حمایت های دیگر نهادها از جمله استانداری ها برای ارتقای فرهنگ و هنر کشور استفاده کنند.

 

حسینی گفت: براساس نظام عدالت در توزیع از سال آینده پیاده سازی نظام ارزشیابی شهرستان ها و استان ها را در معاونت حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور کار داریم.

 

وی با اشاره به اهمیت اقتصاد فرهنگ، افزود: اقتصاد فرهنگ امری مهم است و فرهنگ اگر پیوند و پیوست اقتصادی نداشته باشد به طور قطع رشد نخواهد کرد.

 

معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه اقتصاد باید درکنار فرهنگ قرار بگیرد ادامه داد: معاونت حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی از جمله آموزش، سیاست خارجی و ... با هدف گسترش و اعتلای فرهنگ کشور درحال گفت وگو است.

 

حسینی در پایان با اشاره به مجموعه حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آثار فرهنگی و هنری، گفت: این وزارتخانه از تولیدات نامناسب حمایت نمی کند .

 

کنگره مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت دو روز در تالار وحدت در حال برگزاری است.

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید