اخبار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معاون حقوقی و سایر دست اندرکاران برگزاری چهارمین اجلاس مدیران کل استانها قدردانی کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معاون حقوقی و سایر دست اندرکاران برگزاری چهارمین اجلاس مدیران کل استانها قدردانی کرد
"سید عباس صالحی" ، از خدمات و زحمات "سیدهادی حسینی" معاون حقوقی، امور مجلس و استانها و سایر دست اندرکاران برای برگزاری شایسته چهارمین اجلاس سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها قدردانی کرد.

در متن تقدیر صالحی، از خدمات احمدی مدیرکل وقت استانها، آگاهی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، قاسمی رییس مرکز حراست، سیفی مدیرکل پشتیبانی، رفاهی و خدمات فنی و شیرمحمدی معاون دفتر استانها تشکر و قدردانی شده است .

چهارمین اجلاس سراسری مدیران کل استانها از تاریخ سی و یکم تیر ماه لغایت دوم مرداد ماه 1396 با  حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونان وزیر ، روسای سازمانهای تابعه و مدیران کل استانی و ستادی و با شعار ایجاد هم افزایی و آگاهی بخشی بین معاونت های تخصصی و ادارات کل استانها به مدت سه روز در محل باغ زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار شد.

سید هادی حسینی در سخنرانی خود در آیین گشایش این اجلاس، اینگونه نشست ها را گامی به سوی هم افزایی و توان افزایی دانست و بر کاربست همه ظرفیت های بالقوه برای تقویت همدلی و هم افزایی در تمام سطوح وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.

حسینی گفت: یکی از اهداف این اجلاس و اجلاس های مشابه ایجاد همدلی و  وفاق و زبان مشترک است و فهم مشترک و تعریف مفاهیم مشترک باعث هم افزایی می شود و نبود تعاریف مشترک مجموعه را دچار مشکل می کند.

به گفته حسینی تعریف و کاربست مفاهیم مشترک مثلا در حوزه موسیقی و هنر و ابلاغ آن از سوی مقام عالی وزارت و تبادل آن از سوی معاونان و دست اندرکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبدیل آن به گفتمان و موضوع مشترک از حلقه های ضروری همدلی و همم افزایی است.

 معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تقویت پیوندهای ارگانیک و بین دستگاهی را از دیگر موارد ضروری در این حوزه دانست و بر تقویت روابط بین دستگاههای بیرونی و تقویت تعاملات را لازم و ضروری عنوان کرد .

وی برنامه محور بودن و توجیه برنامه در سطح دستگاهی را از جمله اقدامات معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها خواند و گفت: به شکل فشرده از اوایل سال جاری جلسات منسجمی برای تصویب برنامه ها و بودجه معاونت در سطح ستادی و استانی مورد توجه بوده و به شکل محوری در مورد آنها اقدام شده است.

حسینی این جلسات را سبب پایش و شناسایی نقاط قوت و ضعف و آسیب شناسی و تقویت نقاط قوت و رفع معایب و اشکالات در سطوح مختلف دانست .

۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید