اخبار

پیام قدردانی استاندار البرز به معاون حقوقی وزارت ارشاد

پیام قدردانی استاندار البرز به معاون حقوقی وزارت ارشاد
محمدعلی نجفی استاندار البرز از ارسال پیام تبریک سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خصوص تصدی مسئولیت جدید وی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها، در پیام تشکر نجفی آمده است: با استعانت از الطاف بی کران الهی از ابراز محبت صادقانه و التفات مهرآمیزتان در ارسال پیام تبریک تصدی مسئولیت جدید اینجانب صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

استاندار البرز در این پیام برای پیشرفت این استان در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرده و افزوده است که البرز بتواند یکی از مصادیق عینی خلق حماسه سیاسی و اقتصادی باشد.

نجفی که استانداری گیلان را در سالهای 92 تا 96 بر عهده داشته،جانشین طهایی شده است که چهارسال استانداری البرز را اداره کرد.

وی، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و دارای مدرک دکتری مدیریت استراتژیک است که معاونت طرح و برنامه و اقتصادی سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی کیش، سرپرستی منطقه ویژه اقتصادی انزلی، معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی استانداری گیلان و عضویت در هیات مدیره و مدیرعامل چند شرکت بزرگ صنعتی و هلدینگ اقتصادی را در کارنامه خود دارد.

۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید