اخبار

حسینی: باید یاد آور شویم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

حسینی: باید یاد آور شویم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه در واکنش به سخنان نسنجیده و به دور از نزاکت سیاسی و دیپلماتیک دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در تهدید ملت بزرگ و باصلابت ایران گفت: باید یادآور شویم همانطوری که حضرت امام (ره) فرمودند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی،امور مجلس و استانها، وی با یادآوری جمله معروف شهید مظلوم بهشتی افزود: ای امریکا از ما عصبانی باش و از عصبانیت بمیر.

معاون حقوقی، امور مجلس و استانها، همچنین با اشاره به فرمایش معروف حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه سپاه نور چشم من است، ادامه داد: با اشتباه مردم امریکا و لابی صهیونیستها، بار دیگر دیوانه ای مصدر أمور امریکا را در دست گرفته است که نمی داند ایران ملتی بزرگ دارد و سپاه، ارتش مردم ایران است و همه مردم این کشور پاسدار انقلاب و میهن هستند.

حسینی با اشاره به عمق بی اطلاعی رییس جمهوری آمریکا از تاریخ کهن ایران و منطقه و نیز جغرافیای سیاسی کشورها گفت: ترامپ نمی داند خلیج همواره فارس، فارس بوده و فارس خواهد ماند و این خلیج پراز اب می تواند پر از خون هر متجاوزی شود چرا که این ملت شکست را نمی شناسد.

معاون حقوقی وزارت ارشاد خطاب به ترامپ گفت: ایران بیشه شیران است، موشک ما اراده مردم ماست صلابت ملت ما ارتش ما و سپاه ماست که لرزه بر اندام هر متجاوزی می اندازد.

سیدهادی حسینی افزود: این ملت در کنار رهبر عزیز، رئیس جمهور و دولت عزیز خود و در کنار سپاه و ارتش و نیروهای نظامی و انتظامی عزیز خود سرود مقاومت  خواهد خواند، با لباس رزم خواهد ایستاد و از پای نخواهد نشست. اینجا ایران است بیشه شیران، ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست

پس از گذشت سه ماه، سرانجام شامگاه بیست ویکم مهر ماه، رییس جمهوری آمریکا مواضع دولت خود را در قبال جمهوری اسلامی ایران و برجام رسانه ای کرد. همان طور که انتظار می رفت وی از تایید پایبندی ایران به توافق هسته ای سر باز زد و تعیین تکلیف برجام را بر عهده کنگره نهاد. حال نمایندگان کنگره دو ماه فرصت خواهند داشت تا در این باره تصمیم گیری کنند.
تایید نکردن پایبندی ایران به توافق هسته ای به رغم مهر تایید جهان بر همکاری های سازنده و آشکار ایران با گروه 1+5 و آژانس بین المللی انرژی اتمی تنها یک طرف قضیه بود. در طرف دیگر، سخنان ستیزه جویانه و طرح ادعاهای دروغین به ملت و نظام ایران برجستگی داشت؛ موضوعی که با واکنش مقامات کشور ما روبرو شد.

۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید