اخبار

پیام قدردانی استاندار لرستان به معاون حقوقی وزارت ارشاد

پیام قدردانی استاندار لرستان به معاون حقوقی وزارت ارشاد
سید موسی خادمی استاندار لرستان، از ارسال پیام تبریک سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خصوص تصدی مسئولیت جدید وی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها، در پیام تشکر خادمی خطاب به حسینی آمده است: پیام محبت آمیز جنابعالی واصل گردید از حسن توجه و ابراز لطف و بذل عنایتی که نسبت به اینجانب داشته اید، صمیمانه سپاسگزارم .

استاندار لرستان در این پیام برای پیشرفت این استان در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرده و افزوده است که در پرتو الطاف الهی و در راستای رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری دامه ظله العالی بتواند در راه توسعه و پیشبرد همه جانبه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با همفکری و همیاری همه دلسوزان نظام ، گامهای موثری در جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم بردارد.

سید موسی خادمی در سال 1347 در روستای سادات امام‌زاده علی (ع) از توابع شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویر احمد متولد شد و دارای دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه عالی دفاع ملی است.

خادمی در سابقه خود معاون برنامه‌ریزی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون برنامه‌ریزی استانداری استان بوشهر در دولت اصلاحات را دارد؛ وی همچنین سوابق عضویت در هیئت مدیره و معاونت اقتصادی مؤسسه شرکت سرمایه‌گذاری نفت، مدیریت شیلات استان کهگیلویه و بویر احمد و عضو هئیت علمی دانشگاه پیام نور تهران را در کارنامه خود دارد و از دولت یازدهم تاکنون استاندار کهگیلویه و بویر احمد بوده است.

۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید