به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

سیدهادی حسینی: نمایشگاه کتاب باعث ارتقای فرهنگ کتابخوانی می‌شود

سیدهادی حسینی: نمایشگاه کتاب باعث ارتقای فرهنگ کتابخوانی می‌شود
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری نمایشگاه کتاب را بهترین فرصت برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی در جامعه عنوان کرد.

"سیدهادی حسینی" در آیین افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، گفت: مردم ایران به داشتن فرهنگ والا معروف هستند و ما می‌توانیم با تکیه بر این فرهنگ و به لطف چنین رویدادهایی برای افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متعقدیم که ایران فقط تهران نیست و تمام شهرهای کشور باید مورد توجه قرار گیرند.

حسینی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حدود یک میلیارد تومان به برگزاری نمایشگاه اختصاص داده است و در تلاش هستیم که نمایشگاه کتاب در تمام استان‌های کشور برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه توجه به تجهیز کتابخانه های روستایی یکی از اهداف مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: امیدواریم بتوانیم از فرصت رویداد نمایشگاه کتاب تبریز استفاده کرده و کتاب های بیشتری برای کتابخانه های روستایی خریداری کنیم.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: در برهه‌های مختلف کتاب سبب ماندگاری اندیشه و نشر دین شده است و می‌تواند سعادت بشری را فراهم آورد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز و ششمین نمایشگاه نشر دیجیتال از ٢٩ مهر لغایت ٤ آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود و علاقمندان می توانند هر روزه از ساعت ١٠ الی ٢٠ از این نمایشگاه دیدن کنند.

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500