به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

طرح برگزاری کارگاههای گفت وگو محور در جهت اجرای کلان برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا می شود

طرح برگزاری کارگاههای گفت وگو محور در جهت اجرای کلان برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا می شود
نشست طرح تربیت راهنمای گفت وگو و برگزاری کارگاههای گفت وگو محور در استانها، در جهت اجرای کلان برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه با حضور علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استانها، محمدرضا بهمنی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گسترش ارتباطات فرهنگی و نمایندگانی از کانون گفت وگوی امام موسی صدر در دفتر مدیرکل امور استانهای این وزارتخانه برگزار شد.

غیاثی ندوشن در این نشست با اشاره به سخنان اخیر سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اینکه "گفت وگو باید جای خطابه را بگیرد" گفت وگو را به مثابه تربیت اجتماعی با رویکرد توسعه فرهنگ دیالوگ، در رشد اخلاقی جامعه و نیز ترقی کسب و کار فرهنگی موثر دانست .

وی با تاکید بر هموار کردن مسیر برای اجرایی شدن ایده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استانها، شهرداری ها و بهزیستی ها امکاناتی دارند که برای اعتلای فرهنگ گفت وگو در جامعه می توانند با هم افزایی در اعتلای رویکرد واحد فرهنگی در این خصوص گام بردارند.

طرح تربیت راهنمای گفت وگو و برگزاری کارگاههای گفت وگو محور در استانها، نخست بصورت آزمایشی در پنج استان سیستان و بلوچستان، خوزستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و گلستان برگزار خواهد شد.

۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500