به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

سیدهادی حسینی: اگر درست انجام وظیفه نکنیم به همه تاریخ بدهکاریم

سیدهادی حسینی: اگر درست انجام وظیفه نکنیم به همه تاریخ بدهکاریم
سیدهادی حسینی معاون پیشین حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه در آیین تکریم خود و معارفه علی اصغر کاراندیش مروستی معاون جدید این وزارتخانه گفت: به اعتقاد من اگر کسی درست انجام وظیفه نکند به همه تاریخ بدهکار است و من سعی کردم هر جا کار می کنم اینگونه باشم که بعدا حسرتی برای خودم نداشته باشم .

سیدهادی حسینی در آغاز این آیین ضمن قدردانی از اعتماد و حسن نظر وزیر گفت: کار در حوزه فرهنگ تجربه گرانسنگی برای اینجانب بود و در دوران وزیر سابق و فعلی که مدیری توانا، وزیری متخلق به اخلاق حسنه و روحیه بخش هستند، افتخار خدمت در این حوزه فرصت مغتنمی برای کار فراهم ساخت.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده از آرای مردم و خون شهیدان و خون دلهای مردم در اعصار مختلف از 1400سال تا حالا تشکیل شده و لذا نمی توان از نظام گذشت و هر کسی در جای خودش باید تلاش کند و جای و کار خود را بدرستی انجام دهد.

وی با اشاره به آیه شریفه ای از قرآن در خصوص پشیمانی انسانها بعد از زندگی پس از مرگ و درخواست آنان از خداوند برای برگرداندن به زندگی دنیوی به قصد انجام عمل صالح، افزود: عمل صالح همین دنیا باید انجام شود و بعدا امکانش نیست، نباید راهی برویم که امکان برگشت نداشته باشد و حسرت بخوریم.

به گفته حسینی این نکته جدای از بحث جمهوری اسلامی است و باید بدانیم کشور مال ماست و ملت ایران اداره کشور را به ما سپرده و اگر بدرستی انجام وظیفه نکنیم همه اتفاقات بر گردن ماست .

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن قدردانی از زحمات و خدمات حسینی در دروه مسئولیت خود بعنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استانها گفت: ویژگی شخصیتی آقای حسینی مانند: شناخت از مجلس ، فعالیت و کارایی در سفرها، حسن خلق و مناعت طبع، تعاملات قوی با قوا و سایر ویژگیهای ایجابی ایشان موجب شده بود که سرمان بالا باشد که آقای حسینی در کلیت موضوعات حضوری فعال دارد.

صالحی افزود: حسینی افزون بر فعالیت در وزارتخانه بار دولت را هم در مجلس به دوش می کشید و این را بارها در دولت دوستان و معاونین رییس جمهور و وزرا گفتند و قدردانی کردند و از این نظر هم سرمان بلند بود و حاضر نبودیم براحتی وی را از دست بدهیم و بعد از قانون منع به کارگیری بازنشستگان قطعا در ادامه مسیر از تجارب اجرایی ایشان بهره خواهیم برد.

وی افزود: با توجه به مسنولیت خود در کلان نظام و نیز وزارتخانه، بحث بازنشستگی که پیش آمد از این قانون تمکین کردیم و با نگاه به درون وزارتخانه آقای کاراندیش را که فردی مجرب و کارآزموده بود، انتخاب کردیم .

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۲۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500