به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

علی اصغر کاراندیش: همگرایی به بهره وری بیشتر می انجامد؛ تلاش کنیم از موازی کاری جلوگیری شود

علی اصغر کاراندیش: همگرایی به بهره وری بیشتر می انجامد؛ تلاش کنیم از موازی کاری جلوگیری شود
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: همگرایی را بسیار امر مهمی دانست و گفت: در سفرهای استانی تصمیم بر این است تا با هم افزایی تلاش کنیم از موازی کاری جلوگیری شود.

نشست صمیمی کارکنان، روسا، معاونین، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه برگزار شد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز خرسندی از تغییر و تحولات و ترکیب تازه ای که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شکل گرفته؛ گفت: این حرکت می تواند نوید بخش اتفاقات موثری باشد و مسایل استانها و وزارت خانه با آینده ای امید بخش سامان یابد و تصمیم درستی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تغییر معاونت ها داشتند؛ باعت شده تا این دو معاونت به راحتی بتوانند به بررسی و شکل گیری تاثیر گذاری در فعالیت های جاری و آینده بپردازند و آینده روشنی را در پیش رو شاهد خواهیم بود.

همگرایی به بهره وری بیشتر می انجامد

علی اصغر کاراندیش همگرایی بین دو معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌ها را بسیار امر مهمی دانست و بیان داشت: این حرکت به بهره وری بیشتر می انجامد و در سفرهای استانی تصمیم بر این است تا با هم افزایی تلاش کنیم از موازی کاری جلوگیری شود.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: نباید کارهای موازی بین دو معاونت صورت بگیرد زیرا در چنین صورتی هم هزینه‌ها بالا می‌رود و هم از کارآیی معاونت‌ها کم می‌شود، این دو معاونت با تعامل می‌توانند از مشکلات پیش‌روی جلوگیری کنند و به سمت بهره‌وری بیشتر بروند.

علی‌اصغر کاراندیش با اشاره به اینکه دوره‌ای که ما در آن هستیم یکی از دوران‌های خوب برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دوره سعی دارند در تغییرات مدیریتی از داخل مجموعه مدیرانی را انتخاب کنند و این به رشد مدیران و بهبود فعالیت ها کمک خواهد کرد.

در پایان این شست صمیمی؛ کارکنان، روسا، معاونین، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس مسایل و نیازها و آسیب های موجود را با معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مطرح داشته و به بحث و بررسی پرداختند.

۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500