اخبار

کاراندیش: برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور در اعتلای اخلاقی جامعه موثر است

کاراندیش: برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور در اعتلای اخلاقی جامعه موثر است
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به برگزاری هفته های فرهنگی و نتایج تاثیرگذارآن در ابعاد گوناگون و کاهش آسیب‌های اجتماعی، برگزاری کارگاه‌های گفت وگو محور را در اعتلای اخلاقی جامعه موثر دانست.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی با ارزیابی مثبت از معرفی ظرفیت های شهرستان‌های مختلف تهران در حوزه های گوناگون از جمله آداب و رسوم، آثار تاریخی، هویت دینی و فرهنگی با رویکرد اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی، علمی و آموزشی و نقش آن در رشد فرهنگی جامعه، شناساندن هرچه بیشتر شاخصه‌ها و استعدادهای فرهنگی و هنری را در این آیین ضروری خواند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزایش نشاط و توسعه فرهنگ عمومی را در شرایط کنونی جامعه، از بایسته های کارکرد دستگاه فرهنگی کشور برشمرد و بر میدان داری فرهنگ در وضعیت تضییقات اقتصادی تاکید کرد.

 وی با اشاره به سخنان اخیر سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اینکه "گفت وگو باید جای خطابه را بگیرد" گفت وگو را به مثابه تربیت اجتماعی با رویکرد توسعه فرهنگ دیالوگ، در رشد اخلاقی جامعه و نیز ترقی کسب و کار فرهنگی موثر دانست.

کاراندیش با تاکید بر هموار کردن مسیر برای اجرایی شدن ایده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با تجمیع  امکانات مختلف در نهادهای نظام، می توان با هم افزایی در اعتلای رویکرد واحد فرهنگی این ایده را عملیاتی کرد.

۸ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۴۴
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید