اخبار

کاراندیش بر عامل کارایی در انجام وظایف اداری تاکید کرد

کاراندیش بر عامل کارایی در انجام وظایف اداری تاکید کرد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و فعلی امور مجلس این وزارتخانه، با اشاره بر تاثیر عامل کارایی در انجام وظایف اداری، نقش مدیران مجموعه را در هدایت و برنامه‌ریزی درست در این مسیر مهم توصیف کرد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اصغر کاراندیش مروستی با تبیین ضرورت استفاده از شیوه اقناعی در تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، بر هنر مدیران در کاربست بهترین شیوه های مدیریتی برای بهره وری و نیل به نتایج مورد انتظار اشاره کرد.

 وی ارایه اطلاعات درست و بایسته به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را از مصادیق بارز کار در این حوزه دانست و ارایه بهنگام و صحیح نقطه نظرات کارشناسی را جزو وظایف ذاتی این دفتر خواند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به تاثیر شناخت محیط کاری در تعمیق نظرات کارشناسی، توجه به مقتضیات و فضای حاکم بر مکاتبات را در تبادلات کاری ضروری توصیف کرد.

 کاراندیش با تشریح جایگاه معاونت ها، مراکز و سازمان‌های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تقویت تعاملات کاری با مجلس شورای اسلامی، بازه زمانی کوتاه برای پاسخگویی به نامه نمایندگان را ضروری و به تقویت ارتباطات و تعاملات در این مسیر تاکید کرد.

وی ضمن تبیین اهمیت و ویژگی کار در حوزه مجلس و تشکر از همه کارشناسان و مدیران مجموعه افزود: رصد دقیق تحولات مجلس و فرایند سوال و تذکر و سایر مراحل اقدامات نمایندگان و تجزیه و تحلیل آن از سوی کارشناسان این حوزه امر لازمی است که به جد از سوی همکاران دنبال می شود .

 وی ضمن تبیین شیوه های تعامل با نمایندگان مجلس، رصد و انعکاس فعالیت های وزارتخانه و وزیر را ضروری خواند و افزود: اعتقاد به ارزش کار این حوزه مستلزم اقدام درست و بهنگام در چارچوب وظایف تعریف شده است.

کاراندیش از خدمات حجت الاسلام سید علی حسینی مدیرکل پیشین دفتر امور مجلس قدردانی کرد و وی را فردی کوشا، پیگیر و مدیری لایق دانست.

وی همچنین ضمن خوش آمدگویی به حجت الاسلام حسین ملکی مدیرکل جدید این دفتر، وی را فردی پیگیر، آشنا به مسائل حوزه مجلس و وزارتخانه، متخلق به اخلاق و دارای ارتباطات قوی خواند .

در ادامه این نشست، حجت الاسلام سیدعلی حسینی، ضمن خیرمقدم به حجت الاسلام حسین ملکی، گزارش کوتاهی از اقدامات دوره مدیریت و سبک مدیریتی خود ارایه و از علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها به جهت حمایت و پشتیبانی بی دریغ از وی تشکر کرد.

همچنین حجت الاسلام حسین ملکی، ضمن توضیح کوتاهی در خصوص برنامه مدیریتی خود، همراهی همکاران مجموعه را در جهت ارتباط موثر با نمایندگان مجلس موثر دانست و از حسن اعتماد علی اصغر کاراندیش تشکر کرد.

در پایان این نشست لوح تقدیر حجت الاسلام حسینی و حکم انتصاب حجت الاسلام ملکی توسط کاراندیش به آنان اهدا شد.

 

 

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۴
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید