اخبار

فراخوان شماره ١(عمومی) / جذب کارشناس حقوقی از سوی دفتر حقوقی و مالکیت فکری

فراخوان شماره ١(عمومی) / جذب کارشناس حقوقی از سوی دفتر حقوقی و مالکیت فکری
دفتر حقوقی و مالکیت فکری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بین کارکنان توانمند و ساعی دستگاه‌های اجرایی که به صورت پیمانی یا رسمی قطعی مشغول به خدمت هستند؛ با شرایط اعلام شده، به صورت مأمور یا انتقال دایم برای تصدی پست‌های کارشناسی حقوقی به شرط پذیرفته شدن در مصاحبه و تأیید دفتر مذکور دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها، داشتن سابقه کاری کمتر از ١٥ سال، حداکثر ٤٠ سال سن، سکونت در تهران، ارایه مدرک کارشناسی در رشته حقوق برای امور حقوقی یا ارایه مدرک حداقل کارشناسی ارشد با گرایش حقوق مالکیت فکری برای امور مالکیت فکری از شرایط اولیه شرکت در این فراخوان به شمار می‌رود.

* افراد مسلط به زبان انگلیسی برای امور مالکیت فکری و افراد مسلط به قانون محاسبات عمومی، قانون تنظیم مقررات مالی دولت و الحاقیه‌های ١و ٢ آن، قانون آیین‌نامه دادرسی (مدنی و کیفری)، قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون برگزاری مناقصات و آیین‌نامه‌های مربوطه از اولویت برخوردار هستند.

* تسلط به قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های مربوط به امور واگذاری‌ها به بخش غیردولتی و امور قراردادها نیز برای انتخاب افراد در این فراخوان، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

* از داوطلبان پس از انجام مصاحبه فنی و تخصصی در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر مأموریت و انتقال دعوت به همکاری می‌شود. (دعوت به مصاحبه و جلسات مانند آن هیچ حقی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند)

افراد واجد شرایط می‌توانند از روز شنبه ٩٨/٠٤/١٥ لغایت جمعه ٩٨/٠٤/28 با مراجعه به پرتال اداره کل امور اداری و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی https://edari.farhang.gov.ir با تکمیل فرم تقاضا در این فراخوان شرکت کنند.

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۱
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید