اخبار

پیام تبریک معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته دولت

پیام تبریک معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته دولت
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز شنبه با ارسال پیامی هفته دولت و روز کارمند را به دولتمردان، فعالان عرصه فرهنگی کشور و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام کاراندیش آمده است: همکاران کوشا و پرتلاش، همت بلند شما در انجام وظایف خطیر خود در عرصه فرهنگ و هنر، انعکاسی از تعهد، دانایی و نویدبخش هم افزایی در رسیدن به آینده ای روشن در گستره فرهنگ اصیل ایران اسلامی است .

بدینوسیله با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را تبریک می گویم و از زحمات و تلاش های بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی همه خدمتگزاران به اسلام، میهن و عرصه فرهنگ و هنر را از درگاه خدای بزرگ مرتبه خواستارم .

امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری "رونق تولید" نامگذاری شده است، تولیدات خود را در عرصه خطیر فرهنگ و هنر در چهارچوب انگاره ها و نمایه های اصیل فرهنگ ملی و در جهت توسعه همه جانبه به منصه ظهور برسانیم و برای ارایه آن به نسل جدید این مرز و بوم تلاش شایسته و تاثیرگذاری داشته باشیم.

 

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۳
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید