اخبار

فراخوان ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی

فراخوان ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی
ششمین دوره تقدیر از افراد و گروه‌های فعال در ترویج کتابخوانی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و تعدادی از نهادهای دولتی و غیردولتی و تشکل‌های مردم نهاد طراحی و اجرا می‌شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، شبکه گروه‌های ترویج کتابخوانی با حمایت معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد، ششمین دوره تقدیر از افراد و گروه‌های فعال در ترویج کتابخوانی را با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور، تعدادی از نهادهای دولتی و غیردولتی و تشکل‌های مردم نهاد طراحی و اجرا کند.
هدف از اجرای این طرح، تاثیر پایدار در گسترش کتابخوانی میان اقشار مختلف جامعه به ویژه بانوان و کودکان و نوجوانان بوده و اهداف جانبی مانند استفاده مناسب از مشارکت مردم و چهره‌ها، استفاده خلاقانه و بهینه از امکانات و ظرفیت‌های عمومی و مردمی، قابلیت معرفی فعالیت‌های صورت گرفته به سایر مناطق به عنوان الگو، اثربخشی فعالیت‌های کتابخوانی در رفتارهای اجتماعی با فعالیت‌های عموم مردم و ... نیز دنبال می‌شود.
 
گروه‌های مروج کتابخوانی در پنج دوره گذشته بالغ بر ٢٧٠٠ فرد شناسایی و در قالب شبکه گروه‌های ترویج کتابخوانی ساماندهی شده‌اند.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید