اخبار

کاراندیش: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید سیاستگذار باشد

کاراندیش: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید سیاستگذار باشد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای اداری اداره کل استان لرستان گفت: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به دنبال سیاستگذاری باشیم و اجرا را به دیگران واگذار کنیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، علی اصغر کار اندیش در این جلسه که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین اداره کل و روسای ادارات شهرستان‌های استان برگزار شد، گفت: ما در وزارت باید به دنبال سیاستگذاری باشیم و اجرا را به دیگران واگذار کنیم.
وی افزود: خوشبختانه اعتبارات استان لرستان در سال جاری افزایش خوبی داشته است و نیاز است که برای جذب اعتبار از سایر محل ها نیز تلاش شود.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سپس به موضوع انتصاب مدیر کل جدید استان پرداخت و گفت: نگاه ما تقویت بدنه سازمان است و انتصاب آقای فتایی با توجه به سوابق ارزشمند و اشراف ایشان بر قوانین و مقررات وزارت صورت پذیرفته و امید می رود اتحاد و هم دلی در درون مجموعه را تقویت نماید.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور معاونت وزارت در استان، گفت: از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود بهره خواهیم گرفت تا اهداف و چشم انداز های وزارت را در استان محقق سازیم.

۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید