اخبار

جلسه سیاست گزاری جشنواره فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر برگزار شد.

جلسه سیاست گزاری جشنواره فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر برگزار شد.
جشنواره فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر مهرماه 99 برگزار می شود.
رسول خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر در جلسه سیاستگزاری عکس و فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی مستلزم مشارکت عمومی و همه جانبه است، گفت: برگزاری جشنواره های این چنینی مستلزم برنامه ریزیهای به موقع جهت تامین منابع مالی و مشارکت همه جانبه دستگاه ها و عموم مردم است.
وی افزود: با توجه به اینکه جشنواره در منطقه ای مانند کلیبر با طبیعتی بکر برگزار می شود در نظر گرفتن پتانسیلهای شهرستان در تهیه فیلمهای جشنواره میتواند علاوه بر ایجاد ارزش افزوده در شناساندن منطقه ارسباران و کلیبر نقش کلیدی ایفا نماید.
خدابخش زمان برگزاری سومین دوره جشنواره عکس و فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر را مهرماه 99 اعلام کرد و گفت: با توجه به طبیعت و آب و هوای مناسب فصل پاییزِ کلیبر برگزاری جشنواره در اواخر مهرماه میتواند برای فیلمسازان فرصتی مناسب را فراهم کند تا در زمانی غیر از بهار و تابستان در کلیبر حضور یابند.

محرمی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این جلسه حمایت همه جانبه اداره کل از جشنواره عکس و فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر را اعلام کرد و گفت: با توجه به پتانسیل بالای کلیبر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مانند سنوات قبل از هیچ کمکی جهت برگزاری این جشنواره دریغ نخواهد کرد.
محرمی گفت: این جشنواره در سنوات قبل زمینه را فراهم کرد تا فیلمسازان در این منطقه حضور یابند که ساخت چند فیلم و سریال از دستاوردهای خوب این جشنواره بود.
معاون هنری و سینمایی اداره کل همچنین در خصوص برگزاری جشنواره عکس در کنار فیلم کوتاه نیز گفت: برخلاف اولین دوره جشنواره، دومین دوره که سال 97 برگزار شد بدون حضور بخش عکس بود ولی سال آینده در سومین دوره این جشنواره میزبان عکاسان نیز خواهیم بود. 
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلیبر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید