اخبار

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرکرد صورت گرفت ،

کتابگردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری با بازدید از کتاب فروشی های مرکز استان انجام شد

کتابگردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری با بازدید از کتاب فروشی های مرکز استان انجام شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال بختیاری در روز کتابگردی به همراه کارشناسان فرهنگی و روابط عمومی این اداره کل پنجشنبه (۳۰آبان 98) از کتاب فروشی های مرکز استان در شهرکرد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری هدف از این بازدید مشاهده فعالیت کتابفروشی به عنوان فعالان فرهنگی و استماع مسائل و مشکلات آنان از نزدیک و دیدار با متصدیان و دست اندرکاران این مجموعه ها بود.

جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری طی این برنامه کتابگردی  در جریان این بازدید به اهمیت فرهنگ  توسعه و ترویج کتاب و تاثیر آن در جامعه تاکید کرد و گفت: امروزه اهمیت کتاب  برای همگان روشن شده و اکثر علمای اجتماعی به تأثیرات آن بر سایر جنبه های حیات بشری توجه کرده اند.

وی به ترویج و توسعه  امر کتاب و کتابخوانی  و نظر وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی  دراین زمینه تاکید کرد  و اظهار کرد: ترویج کتابخوانی در استان تنها  وظیفه یک دستگاه و نهاد و اداره کل  نیست بلکه برای رسیدن به این هدف اهتمامی فراگیر  لازم است تا کتاب در سبد خانوار قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری  به همراه فیروز صفوی مدیر روابط عمومی و نورالله خیری نیک و علی للگانی  کارشناسان  فرهنگی  این اداره کل از کتابفروشهای شهرکرد مرکز استان دیدن کرده و با اهدا لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات آنها در راستای ترویج فرهنگ گسترش کتاب در جامعه قدردانی کرد.

این برنامه 30بازدید از کتابفروشی های سطح استان را شامل می شود .

۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید