اخبار

معاون وزیر در نشست کاری مطرح کرد؛

مهارت های ارتباطی و ترسیم چشم انداز ماموریتی در افزایش کارایی تاثیر بسزایی دارد

مهارت های ارتباطی و ترسیم چشم انداز ماموریتی در افزایش کارایی تاثیر بسزایی دارد
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز شنبه در نشست کاری خود با مدیران و مشاوران مجموعه معاونت گفت: مهارت های ارتباطی مدیران و ترسیم چشم انداز ماموریتی از سوی آنان در افزایش کارایی کارکنان تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها، علی اصغر کاراندیش مروستی، با اشاره به ابعاد دوگانه ارتباط مدیران و کارکنان، بودن یاری بخش و انجام دادن را در همدلی و اثربخشی فعالیتهای کارکنان به ویژه در عرصه فرهنگ موثر توصیف کرد.

وی افزود: حمایت مدیر فقط مادی نیست بلکه با همه وجود باید حامی نیروی انسانی باشد و با رفتارهای انگیزشی و حمایتی و واگذاری اختیار به آنان ، قدرت عمل و تصمیم گیری را در مجموعه ارتقا بخشد.

کاراندیش با اشاره به سبک مدیریتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تاثیر مثبت آن در دستگاه فرهنگی کشور، آن را الگویی موفق در مجموعه معاونت حقوقی امور مجلس و استانها دانست و از هماهنگی کامل در بدنه مدیریتی مجموعه ابراز رضایت کرد.

وی با بیان تضییقات ناشی از معادلات ناعادلانه بین المللی در عرصه اقتصادی کشور، حوزه فرهنگ را آسیب پذیرتر از برخی عرصه های دیگر عنوان کرد و بر حرکت هوشمندانه و سنجیده مدیران این عرصه با تکیه بر مدیریت مشارکتی و عاطفی تاکید کرد و توجه و رفتار و قدرت پیگیری مدیران را در موفقیت های کاری موثر دانست.

این نشست با ارایه گزارش مدیران و مشاوران و بیان مسائل و پیشنهادات حوزه های کاری ادامه یافت.

 

 

 

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۴
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید