اخبار

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت توزیع عادلانه اعتبارات در سطح شهرستان ها تاکید کرد

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت توزیع عادلانه اعتبارات در سطح شهرستان ها تاکید کرد
علی اصغر کاراندیش مروستی، روز یکشنبه در سفر یکروزه خود به همدان در نشست با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان ملایر اظهار کرد: یکی از مشکلات ما در حوزه فرهنگ این است که نیازهای ما با اعتبارات همخوانی ندارد.
به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، وی با بیان اینکه در هزینه کرد اعتبارات سیاست شفافی وجود ندارد؛ افزود: ۸۰ درصد اعتبارات در پایتخت هزینه شده و فقط ۲۰ درصد اعتبارات به شهرستان ها اختصاص داده می شود و قطعا این رقم پاسخگوی نیازها نیست.
کاراندیش با تاکید بر اینکه در سال های اخیر اعتبار ارسالی به استان ها ۶ برابر شده است، خاطرنشان کرد: نحوه توزیع و کمبود اعتبار دو مشکل اساسی است که در بخش های مختلف وجود دارد.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تلاش می کنیم امکانات و اعتبارات به صورت عادلانه در اختیار استان ها قرار بگیرد؛ گفت: اعتباری در نظر گرفته خواهد شد تا در اختیار انجمن ها و  مطبوعات شهرستان ملایر قرار بگیرد.
در ادامه این جلسه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان ملایر به بیان دیدگاه ها، نظرات و مشکلات خود پرداختند.
۹ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید