اخبار

با حضور کاراندیش معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها؛

نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر افتتاح شد

نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر افتتاح شد
نهمین جشنواه بین المللی مد و لباس فجر ، بعد از ظهر پنج شنبه 24 بهمن با سخنرانی علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها در بوستان گفتگو افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استان ها، در این مراسم که سفیر جمهوری اندونزی در ایران ، رایزن فرهنگی این کشور ،دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و رییس جشنواره و جمعی از فعالان عرصه مد و لباس حضور داشتند ، کار اندیش طی سخنانی اظهار داشت: امروز دنیا بیش از هر زمان دیگری به صلح و آرامش نیاز دارد و فضای نمایشگاه این دوره از جشنواره و همدلی و وفاقی که میان میهمانان و برگزار کنندگان مشاهده شد ، می تواند ظرفیت خوبی برای برقراری این صلح ، سازش و همزیستی همه اقوام دنیا ایجاد کند.

وی ضمن تشکر از شرکت کنندگان ، بخصوص میهمانان خارجی ، افزود: امیدوارم از ظرفیت به وجود آمده به بهانه برگزاری این جشنواره در جهت برقراری صلح و آرامش پایدار در منطقه و همه کشورهای جهان استفاده شود.

این گزارش حاکی است: در پایان معاون حقوقی و هیات همراه با حضور در بخش بین الملل جشنواره از آخرین دستاورد های حوزه مد و لباس کشورهای افغانستان ، قزاقستان ، رومانی ، کره جنوبی ، آذربایجان ، هندوستان ، اندونزی و ایتالیا بازدید  و با مسئولان غرفه های این کشورها گفتگو کرد.

یاد آور می شود: نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس تا 29 بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفتگو دایر است.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۲
روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید