اخبار

نخستین جشنواره موسیقی مجازی "آوا" استان خوزستان برگزار می شود

نخستین جشنواره موسیقی مجازی "آوا" استان خوزستان برگزار می شود
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری نخستین جشنواره موسیقی مجازی "آوا" در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،ناصر آریایی نیا با اعلام این خبر افزود: این جشنواره به صورت مجازی در جهت ایجاد شادی و نشاط اجتماعی،ارتقاء سطح فرهنگ عمومی و با تمرکز بر آگاهی‌بخشی مؤثر با زبان موسیقی در دو بخش خوانندگی (کلاسیک،پاپ،سنتی و محلی) و نوازندگی (کلیه سازها) برگزار می شود.

وی شناسایی استعدادهای برتر موسیقی استان،ارتقاء سطح موسیقی به ویژه در بخش های تکخوانی و تک نوازی،ارتقاء سطح فرهنگ عمومی،آگاهی بخشی به جامعه از طریق موسیقی و بهینه سازی اوقات فراغت را اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره اظهار کرد: کلیه مراحل این جشنواره از انتشار فراخوان،دریافت،بررسی و داوری آثار به صورت مجازی است و هیچ محدودیت سنی در این جشنواره وجود ندارد.

آریایی نیا با بیان اینکه در آثار ارسالی باید از اشعار و قطعات موسیقی مجاز استفاده گردد، افزود: آثار ارسالی باید در قالب ویدئو و از 3 تا 5 دقیقه باشد.

وی ادامه داد: ویدئوهای ارسالی باید در محیط خانه و بدون تجهیزات فنی و تنها با موبایل ضبط شده باشد.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: نام و نام خانوادگی،میزان تحصیلات،شهر محل سکونت،آدرس پستی و شماره تماس همراه اثر ارسال شود.

آریایی نیا مهلت ارسال آثار را تا پایان فروردین 1399 عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می توانند آثار را به دبیرخانه جشنواره به شماره های فریدون وزیری09166144612،شیروان بختیار 09353893571 و حسن شیخ رباط 09381455772 ارسال کنند.

وی افزود: برای آثار برگزیده در هر بخش، لوح تقدیر همراه با هدیه فرهنگی از طریق پست ارسال می گردد.

گفتنی است، نخستین جشنواره موسیقی مجازی "آوا" استان خوزستان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،انجمن موسیقی استان،شورای فرهنگ عمومی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی شهرستان مسجدسلیمان برگزار می شود.

۴ فروردین ۱۳۹۹ ۲۳:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید