اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری در اولین روز از آغاز کار 1399با کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی دیدارکرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری در اولین روز از آغاز کار 1399با کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی دیدارکرد.
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری در اولین روز از آغاز کار 1399باکارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری ابراهیم شریفی ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری در این دیدار با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری  گفت: با این نامگذاری دولت و ملت مدیون این نامگذاری است.

شریفی در ادامه گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا ، کارکنان در ایام نوروز با حضور حداقلی پیش بینی شده در محل کار فعالیتهای مرتبط  و امور قابل پیگیری حوزه های مختلف فرهنگی هنری ، بخشی با حضور پرسنل و بخشی نیز به صورت دورکاری صورت می پذیردو همکارانی که تمایل به استفاده ازمرخصی دارنداین امکان فراهم گردیده است.

وی افزود: گسترش ارزش های دینی و فرهنگی در اولویت برنامه های این اداره کل در سال جاری است و با برنامه ریزی مدبرانه به خوبی می توان از ظرفیت خوب  فرهنگ و هنر استان چهارمحال وبختیاری بهره گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در پایان دیدار ها با اهدای لوح تبریک سال نواز تلاشهای سال گدشته پرسنل قدردانی کرد .  

۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید