اخبار

پیام تبریک رئیس اداره به مناسبت روز جهانی تئاتر/هنرمند تئاتر بر روی صحنه، هنر خویش را نشان می دهد

روزجهانی تئاتر،شاهرود،مهدیان،نمایش،پیام،تبریک
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: هنرمندان تئاتر در کمال زیبایى و وقار افکارشان را روى صحنه، براى تحت تأثیر قرار دادن علاقه مندان صرفاً از حضور کاملا انسانى خود استفاده مى کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، رضا مهدیان،در بخشی از پیام تبریک روز جهانی تئاتر افزود: مردم شهرستان شاهرود، مردمی فرهنگی و هنر دوست هستند و نقش مهمی در اعتلای هنر و فرهنگ منطقه داشته و دارند.

وی همچنین تصریح کرد: تئاتر به عنوان یکی از مفاهیم فرهنگ و هنر این شهرستان بوده ونماینده بخشی از این بینش و نگرش است که وظیفه و مسئولیت هنرمندان عرصه نمایشی را برای تقویت این حوزه دو چندان می کند.

مهدیان گفت:هنرمندان تئاتر در کمال زیبایى و وقار،افکارشان را روى صحنه، براى تحت تأثیر قرار دادن علاقه مندان صرفاً از حضور کاملا انسانى خود استفاده مى کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود اظهار داشت: این روز ملی را به مردم و هنرمندان حوزه هنرهای نمایشی تبریک می گویم، امید است هنرمندان هنر ششم در شهرستان شاهرود در راستای غنا بخشی به نمایشنامه نویسی با گویش محلی و تولید و اجرای کارهای فاخر مطابق با فرهنگ غنی و باستانی این خطه بیش از پیش اهتمام ورزند.

مهدیان در پایان با آرزوی موفقیت همه عزیزان، از خداوند جهت اعتلای فرهنگ و هنر شاهرود را خواستار شد.

۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۸:۵۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید