اخبار

دیدار معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارتخانه با امام جمعه و استاندار اصفهان

دیدار معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارتخانه با امام جمعه و استاندار اصفهان
علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی که به منظور تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به اصفهان سفر کرده بود، با امام جمعه واستاندار اصفهان به طور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استان ها در این دیدارها کاراندیش مروستی گزارش مختصری از فعالیت‌های  وزارتخانه ارائه کرد و افزود: دغدغه دست اندرکاران وزارتخانه ارتقا بخشیدن مداوم به فرهنگ و هنر کشور است و همه تلاش و همت خود را در این زمینه به کار خواهند گرفت.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز در دیدار با معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه، توصیه ها و رهنمود هایی ارایه کرد و افزود: ضروری است در زمینه حل مشکلات مختلف در کشور از مباحث فرهنگی بیشتر استفاده شود و به جایگاه فرهنگ و هنر توجه لازم صورت پذیرد.

 همچنین استاندار اصفهان دکتر عباس رضایی طی سخنانی اظهار داشت: فرهنگ و هنر، هویت هر ملت و کشوری را می‌سازد و اهمیت آن در مسیر رشد و تعالی یک جامعه بر کسی پوشیده نیست.

وی بر ارتقای جایگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصدی گری به سیاست گذاری و هدایت، حمایت از تولیدات ارزشمند هنری، توسعه تشکل‌های تخصصی و تقویت مناسبات فرهنگی با سایر استانها تاکید کرد.

خاطرنشان می‌شود: این دیدارها با حضور علی غیاثی مدیرکل امور هماهنگی استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل سابق و سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان 31 فروردین انجام شد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید