اخبار

به مناسبت دهه کرامت

طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز در عرصه‌های فرهنگی و هنری محله هم‌زمان با سراسر کشور در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر افزود: ترویج فرهنگ تکریم در سطح کشور یکی از اهداف مهم برگزاری طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در دهه کرامت است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اولین مرحله از طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» روز سه‌شنبه ۳ تیر هم‌زمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) برگزار شد افزود: اجرای این طرح تا پایان سال جاری توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در راستای تشویق و معرفی نخبگان و مفاخر مساجد و محلات برگزار می‌شود افزود: این طرح که از ویژه برنامه‌های دهه کرامت محسوب می‌شود، به صورت محله‌ای و مسجدی با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ابراز کرد: اجرای طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» نیازمند همکاری سایر دستگاه های فرهنگی با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سطح استان چهارمحال و بختیاری است.

مظاهری ادامه داد: طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در راستای شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز در عرصه‌های فرهنگی و هنری محله هم‌زمان با سراسر کشور در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

وی، تقویت سرمایه‌های اجتماعی، الگوسازی برای نمازگزاران و اهالی محله به‌ ویژه نوجوانان و جوانان با رویکرد تربیتی و اصلاح سبک زندگی، شبکه‌سازی و جریان سازی در عرصه‌های فرهنگی و دینی و ارتقای فرهنگ عمومی محله، رونق‌بخشی به نماز جماعت و جذب نوجوانان جوانان و نخبگان به مساجد را از اهداف برگزاری طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» برشمرد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید