اخبار

تمرکز بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری، اولویت اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان

تمرکز بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری، اولویت اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، برنامه ریزی و تمرکز بر فعالیت های فرهنگی و هنری را از اصلی ترین اولویت های این اداره کل دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح در نشست با مدیران انجمن های فرهنگی هنری شهرستان گرمسار گفت: تمرکز و توجه بیش از پیش بر فعالیت های فرهنگی و هنری باید در دستور کار قرار بگیرد و با تمام توان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 وی یادآور شد: هرچند بودجه اختصاص یافته به فعالیت های فرهنگی و هنری بسیار کم و ناچیز است، اما در حال رایزنی با مسوولان استان هستیم تا بتوانیم نسبت به جذب بودجه که یکی دیگر از اولویت های کاری این اداره کل است اقدام نماییم و امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده، نتایج خوبی در این زمینه حاصل شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان متذکر شد: در کار فرهنگی نمی توان دست روی دست گذاشت و نظاره گر زوال فرهنگ و هنر در جامعه بود بلکه باید با مدیریت جهادی و تعامل با سایر مجموعه ها نسبت به اجرای با کیفیت برنامه های فرهنگی و هنری باید اقدام کرد.
فلاح خاطرنشان کرد: کارکرد برخی انجمن ها با ظهور و بروز فضای مجازی تا حدودی کمرنگ شده و حفظ کارکرد آن به شکل گذشته مشکل و دشوار است و نیازمند تلاش مضاعف است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، انجمن های فرهنگی هنری را به تعامل و همکاری بیش از پیش با مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی تشویق کرد و افزود: انجمن ها باید به عنوان بازوان توانمند مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت و این اداره کل را در اجرای هرچه بهتر برنامه های فرهنگی هنری یاری کنند.
۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید