اخبار

تشریح برنامه‌های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در رادیو جهانبین چهارمحال و بختیاری

تشریح برنامه‌های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در رادیو جهانبین چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، برنامه‌های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت چهارمحال و بختیاری را در برنامه پیک روز رادیو جهانبین تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری در گفتگو با رادیو جهانبین ضمن تبریک دهه کرامت افزود: با تشکیل دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در محل ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری که 37 دستگاه عضو این شورا هستند، اقدامات مربوط به هماهنگی برگزاری جلسات شورا و تعامل با دستگاه‌های مربوط و جمع بندی برنامه‌های اجرا شده دستگاه عضو در حال انجام است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیشتر برنامه‌های اجرایی دهه کرامت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان افزود: میزبان خادمان حرم مطهر رضوی با نام «زیر سایه خورشید» از نهم تیر ماه به مدت سه روز خواهیم بود که عیادت از بیماران و تقدیر از مدافعان سلامت و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از برنامه‌های اجرایی این طرح است.

وی با اشاره به اینکه در روز ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) استان میزبان یکی از خادمان حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) بود، افزود: تکریم دختران موفق، عیادت از بیمارانی که نام آن‌ها معصومه بود و تجلیل از مدافعان سلامت از برنامه‌های اجرایی این روز بود.

مظاهری در پایان ضمن بیان اینکه صلوات خاصه امام رضا (علیه‌السلام) ساعت 8 صبح از ادارات استان و شب و روز ولادت امام رضا (علیه‌السلام) از مساجد پخش خواهد شد، افزود: جمع آوری و توزیع کمک‌های مردمی و خیرخواهانه و بسته‌های معیشتی با عنوان همدلی به رسم اهل بیت، طرح سه شنبه‌های تکریم، مسابقه کتابخوانی «امام رضا (علیه‌السلام) و زندگی»، جشنواره مردمی کرامت و نشست‌های تبیینی با عنوان سبک زندگی رضوی از دیگر برنامه‌های بزرگداشت دهه کرامت استان است.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید