اخبار

در چهارمحال و بختیاری صورت می‌گیرد

برنامه‌های دهه ولایت در کانون‌های مساجد مبتنی بر فضای مجازی برگزار می‌شود

برنامه‌های دهه ولایت در کانون‌های مساجد مبتنی بر فضای مجازی برگزار می‌شود
قالب برنامه‌های دهه ولایت و امامت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، قالب برنامه‌های دهه ولایت و امامت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری در فضای مجازی برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم عرفه، اعیاد قربان و غدیر از طریق فضای مجازی، برگزاری مراسم عرفه، اعیاد قربان و غدیر فقط در مناطق سفید، برگزاری برنامه‌ها در این دهه بدون توزیع نذری و پذیرایی در صورت توزیع مواد غذایی و توزیع آب بایستی به صورت بسته‌بندی یک نفره باشد از جمله شرایط برگزاری برنامه‌های دهه امامت و ولایت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

آیین‌های دهه امامت و ولایت در فضای باز 2 ساعت و در فضای بسته یک ساعت در نظر گرفته شده است، ضرورت انجام گندزدایی قبل و بعد از مراسم محل، وجود مواد ضرورت در اختیار قرار دادن مواد ضدعفونی دست در ورودی محل برگزاری از دیگر شرایط برگزاری برنامه‌های دهه امامت و ولایت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

کنترل تردد و ورود و خروج جهت جلوگیری از تجمعات یکی دیگر از شرایط مهم برگزاری برنامه‌های دهه امامت و ولایت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

 

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید