اخبار

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس:

فراخوان جشنواره مجازی روایت قلم منتشر شد

فراخوان جشنواره مجازی روایت قلم منتشر شد
معاون فرهنگی، رسانه و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان مجازی استانی ادبیات داستانی دفاع مقدس با عنوان «روایت قلم» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژادحسینی ضمن اعلام این خبر افزود: این فراخوان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن نویسندگی سخن شهرکرد و در بخش‌های متفاوت داستان کوتاه، داستانک، قطعه ادبی، دل نوشته، خاطره، زندگی‌نامه، فیلم‌نامه و نمایشنامه انتشار یافته است.

سید حسین نژادحسینی در ادامه ایثار، رشادت، شهادت، پیروی از مکتب الهی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تفکر مقاومت و پایداری، معرفی ظرفیت غنی دفاع مقدس به عنوان الگوی نسل جدید در ایجاد جریان مطلوب فرهنگی را از موضوعات این جشنواره عنوان کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند تا 25 شهریور ماه سال جاری آثار خود را به پست الکترونیکی chb.farhang@gmail.com ارسال نمایند.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره به آدرس شهرکرد، تقاطع فارابی و کاشانی، مجتمع فرهنگی هنری غدیر، طبقه دوم، خانم میرزاییان مراجعه و یا با شماره تلفن 33334890 داخلی 219 تماس حاصل نمایند.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید