اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل:

نجوای دعای عرفه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد طنین‌انداز شد

نجوای دعای عرفه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد طنین‌انداز شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل گفت: نجوای دعای عرفه به همت اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان اردل با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، قاسم همتی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: هم‌زمان با روز عرفه، زمزمه این دعای عرفانی در مساجد شهرستان اردل به همت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد طنین‌انداز شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال برگزاری مراسم با محدودیت‌هایی همراه شد و شرکت‌کنندگان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در این آیین شرکت کردند.

وی ابراز کرد: محور اصلی برگزاری دعای عرفه کانون فرهنگی هنری سردار کربلا بود و سایر کانون‌ها فرهنگی هنری نیز در برگزاری این آیین معنوی مشارکت داشتند.

همتی گفت: سخنرانی، مداحی و مناجات خوانی از جمله برنامه‌های دعای عرفه در شهرستان اردل بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل ادامه داد: دعای عرفه در قالب سه دستور کلی از جمله ماسک زدن همه شرکت‌کنندگان، ضدعفونی نمودن مجالس عزاداری و رعایت فواصل اجتماعی و کوتاه کردن مراسمات مذهبی توسط کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان اردل برگزار شد.

شایان ذکر است سایر ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری نیز در برگزاری دعای عرفه در مراکز شهرستان‌های استان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همکاری نمودند.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید