اخبار

مهدیان:

پیشکسوتان هنرمند نمای فرهنگی و هنری هر شهر هستند

پیشکسوتان هنرمند نمای فرهنگی و هنری هر شهر هستند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: پیشکسوتان هنرمند نمای فرهنگی و هنری هر شهر هستند و باید آنها را تکریم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود،رضا مهدیان، ظهر روز گذشته در دیدار با هنرمند پیشکسوت حوزه فیلم و عکس گفت: پیشکسوتان هنرمند نمای فرهنگی و هنری هر شهر هستند و باید آنها را تکریم کرد.

وی افزود: تکریم و تجلیل از پیشکسوتان فرهنگ و هنر وظیفه همه ما بوده و امیدواریم پس از محو کامل ویروس کرونا بتوانیم بیش از گذشته این تکریم را به جا آوریم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود با اشاره به راهیابی و نمایش آثار فیلمسازان شاهرودی تصریح کرد: راهیابی فیلم های کوتاه در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی نشانگر رشد کیفی فیلم های تولیدی درشهرستان است و این روند با حمایت هایی که در نظر گرفته شده است همچنان سیر صعودی خود را ادامه خواهد داد.

علی بابایی،هنرمند پیشکسوت حوزه فیلم و عکس گفت: این ارتباطات باعث دلخوشی پیشکسوتان است و این تعامل باعث می شود تا پیشکسوتان بتوانند تجربیاتشان را در اختیار جوانان بگذارند و این امر قطعا موجب ارتقای سینما خواهد شد.

در پایان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود و مسئول و اعضاء انجمن سینما جوان شاهرود از این این هنرمند تجلیل کردند.

 

 

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید