اخبار

مهدیان:

دیدار با خانواده معظم شهدا یک افتخار برای خانواده فرهنگ و هنر محسوب می‌شود

دیدار با خانواده معظم شهدا یک افتخار برای خانواده فرهنگ و هنر محسوب می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود ضمن تقدیر از برگزاری طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم توسط کانون های مساجد،گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا افتخاری برای خانواده فرهنگ و هنر است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، رضا مهدیان عصر سه شنبه در دیدار با خانواده معظم شهید «مجید شریعتی» در شهرستان شاهرود در راستای دوازدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم با تقدیر از برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد ابراز داشت: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا افتخاری بزرگ برای جامعه فرهنگ و هنر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود افزود: خانواده معظم شهدا درراه انقلاب اسلامی با صبر وشکیبایی خود فداکاری و قدم های بزرگی برداشته اند و امروز عزت ایران اسلامی مرهون این فداکاری است.

 وی گفت:خانواده شهدا هیچ انتظاری از هیچ کسی ندارند به جز اینکه مسئولین در خط شهدا گام بردارند و ادامه دهنده راه شهدا برای تحقق و زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) باشند.

 مهدیان افزود: خانواده معزز شهدا در طول  هشت سال دفاع مقدس در جایگاه مادری و همسری رزمندگان، از حضرت ام البنین(س) در صبر و استقامت بر شهادت عزیزانشان الگو برداری کردند و توانستند بر این دوری صبوری کنند.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید