اخبار

کاراندیش: هفته دفاع مقدس یادآور دلیرمردان و زنان عرصه حراست از کیان میهن است

کاراندیش: هفته دفاع مقدس یادآور دلیرمردان و زنان عرصه حراست از کیان میهن است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز دوشنبه در حاشیه نشست هم اندیشی "مشارکت نیروی انتظامی در ایمن سازی و پایداری زیرساخت‌ها و دارایی‌های فرهنگی و هنری کشور در برابر آسیب‌های احتمالی " گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دلیرمردان و دلیرزنان عرصه صیانت و حراست از کیان و تمامیت ارضی میهن عزیز اسلامی‌مان است.

علی اصغر کاراندیش مروستی ، با اشاره به ایام سخت جنگ تحمیلی و هجوم ناجوانمردانه دشمنان بعثی و حامیان و مشوقان آنان، رشادت و فداکاری‌های جوانان و غیورمردان و زنان را در مقاومت و پیروزی‌ها عامل اصلی عنوان و بر حفظ و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس تاکید کرد.

کاراندیش با بیان نکاتی از رسالت دستگاه فرهنگی کشور در پاسداشت فرهنگ دفاع مقدس و الزامات آن، برنامه‌ریزی راهبردی در سطوح مختلف را در توفیقات وزارتخانه در این خصوص مهم توصیف کرد.

وی، با برشمردن هجمه‌های گوناگون فرهنگی، اجتماعی ، سیاسی، اقتصادی و... دشمن زبون در زمان کنونی ، راه برون رفت و مقاومت و صیانت از آرمان‌ها و فرهنگ اصیل میهن و پیروزی در عرصه‌های برشمرده شده را ، احیا و تداوم فرهنگ و آرمان جبهه و جنگ دانست .

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حمایت وزارت متبوع خود از خالقان آثار هنری، فرهنگی و فکری را در موفقیت در این خصوص مهم خواند و بر افزایش مقدورات حوزه فرهنگ در جهت تقویت بنیان‌های ایثار و از جان گذشتگی تاکید کرد.

کاراندیش ضمن اشاره به شهیدان زنده و یادگاران دوران دفاع مقدس که با نثار جان و عزیزان خود ، سهم بسزایی در حفظ میهن عزیزمان دارند، عنایت ویژه و حل مسائل آنان را جزو اولویت‌های کشور دانست و همت همه دست اندرکاران و تصمیم گیران و تصمیم سازان را در این زمینه ضروری خواند.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید