اخبار

هرمزگان در هنر سر آمد کشور است

هرمزگان در هنر سر آمد کشور است
مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تقدیر از فعالان فرهنگی هنری هرمزگان و افتتاح نگارخانه استاد احمدی نسب گفت : هرمزگان در هنر سرآمد کشور است.

 علی غیاثی ندوشن به تغییرات ایجاد شده بر اساس خلاقیت و نوآوری در هرمزگان اشاره کرد و گفت : شاهد تحولات و تغییرات خوبی در هرمزگان بر اساس ابتکار ، نوآوری و خلاقیت بودیم و این نشانگر هماهنگی در مدیریت و ارتباط خوب با هنرمندان و کارکنان دلسوز است.

وی به حضور و نقش هرمزگان در رویدادهای فرهنگی و هنری کشور اشاره کرد و گفت : هرمزگان حضور پر رنگ و خوبی در جشنواره ها و رویدادهای ملی داشته و دارد و در حوزه هنر به ویژه موسیقی ، نمایش و صنایع دستی سرآمد کشور است.

مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به طرح سینما امید هرمزگان در شهر میناب اشاره کرد و بیان داشت : در 26 استان ، این طرح در حال اجراست و امیدواریم در هرمزگان نیز موانع موجود برداشته و به اجرا برسد.

غیاثی ندوشن به زیبا سازی فضای اداره کل با استفاده از ظرفیت هنرمندان پرداخت و اظهار داشت : کارهای بسیار جالب و جذابی صورت گرفته به ویژه بخش هایی که به پاسداشت هنر، هنرمند و پیشکسوتان اختصاص یافته و در مخاطب تاثیری خوب و حس مثبتی می گذارد.

۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید