اخبار

محفل ادبی و هنری مردان مقاومت در بستان آباد برگزار شد.

محفل ادبی و هنری مردان مقاومت در بستان آباد برگزار شد.
به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهید هسته ای محسن فخری زاده محفل ادبی و هنری در بستان آباد برگزار گردید..

به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستان آباد این محفل ادبی با عنوان مردان مقاومت ، به صورت مجازی و با حضور شاعران برجسته شهرستان بستان آباد و سراب روز پنجشنبه 18 دیماه 1399در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستان آباد برگزار شد. در ابتدای این مراسم علی بشارت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستان آباد ضمن خیر مقدم به مسئولین و شاعران ، بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان قاسم سلیمانی و محسن فخری زاده را رسالت شرعی و اداری متولیان فرهنگ دانسته و افزودند: انشالله راه این شهیدان والا مقام را ادامه خواهیم داد.

حسین عزت زاده رئیس انجمن ادبی استاد شهریار بستان آباد نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این دو شهیدان والا مقام، امنیت، آرامش و عزت امروزی جمهوری اسلامی ایران را مرهون فداکاریها و رشادتهای شهداء و رزمندگان دانسته و افزودند؛ به فضل الهی پرچم این شهیدان و انقلاب اسلامی همیشه در اوج قله ها خواهد بود.

سردار امینی بیرامی فرمانده سپاه ناحیه بستان آباد نیز ضمن اشاره به ارزش شعر و هنر، بیان واقیعت های تاریخی را به زبان شعر موثرترین زبان دانسته و افزودند؛ این مالک اشتران سید علی همیشه و برای همه نسل ها جاودانه خواهند بود و همه مسلمین و آزاده خواهان دنیا قدردان جان فشانی های این عزیزان خواهد بود.

در ادامه این محفل هنری و ولایی شاعران برجسته شهرستانهای سراب و بستان آباد به شعر سرایی در مدح  سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده پرداختند. گفتنی است در حاشیه این مراسم هنرمندان دبیرستان فاطمیه بستان آباد تمثال مبارک این شهیدان را با هنر نقاشی طراحی کردند.

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید