اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر حقوقی و مشاور معاونت حقوقی ،امورمجلس و استانها برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر حقوقی و مشاور معاونت حقوقی ،امورمجلس و استانها برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی در روز چهارشنبه مورخ 2/11 /92 برگزار شد. در این مراسم ، حسین نوش آبادی معاون حقوقی امورجلس و استانها ضمن خوش آمدگویی به ایوبی رئیس سازمان سینمایی و حاجی رئیس بسج وزارت متبوع و تشکر از حضور تمامی مدیران و همکاران حوزه معاونت ، ضمن برشمردن اهمیت نقش پشتیبانی این معاونت از دستگاه فرهنگی کشور تاکید نمودند : این معاونت بدلیل داشتن تعامل با مجلس و ارائه خدمات مشاوره در حوزه های حقوقی و هماهنگی سیاست های ادارات کل استانی با اهداف وزارت متبوع ، همواره مورد توجه قرار گرفته است.

  

 ایشان ادامه دادند: با عنایت به تاثیر بسزای این معاونت در حرکت بهتر دستگاه فرهنگی ،گسترش فضای فیزیکی کار همکاران ، روز آمد کردن و گسترش امکانات و تجهیزات فیزیکی ، لازمه ایفای این نقش معاونت به نحوه احسن می باشد .

  معاون حقوقی ، امور مجلس و استانها در ادمه ضمن تشکر از تمامی همکاران حوزه معاونت که ایشان را در انجام بهتر امور یاری می کنند عنوان داشتند : من می بینم تعدادی از همکاران تا پاسی از شب در محل کار خود حضور دارند که این نشان از حجم بالای کار این معاونت است و اگر از خود گذشتگی همکاران نبود این حجم گسترده و وسیع وظایف این معاونت به نحوه احسن به نتیجه نمی رسید.

 نوش آبادی سپس با اشاره به آقای محسن زاده اظهار داشت: ما این مراسم را تودیع نمی دانیم و در واقع مراسم تکریم از ایشان است . ماایشان را که از نیروهای ارزشمند وزارت فرهنگ و ارشادهستند را جدا از خود نمی دانیم و اگر بدلیل ارتقاء ایشان به سطح بالاتری از مدیریت نبود راضی به این جدایی نمی شدیم و امیدواریم کماکان از مساعدتهای ایشان به دستگاه فرهنگی در پست جدید ، بهرمند باشیم.

 ایشان ضمن تشکر از خدمات آقای محسن زاده در طول مدت مسئولیت ایشان عنوان داشتند: تسلط و دانش ایشان در حوزه حقوقی همواره یاری رسان این معاونت در به ثمر رسیدن پرونده های حقوقی دستگاه فرهنگی بوده . خوشبختانه تیم حقوقی معاونت بسیار تیم قدرتمند و توانمندی هستند و من همیشه از این مطلب درشورای معاونین دفاع کردم.

 معاون حقوقی ، امورمجلس و استانها ضمن اشاره به خانم حیدری گفت: خوشحالیم که جانشین ایشان نیز از بدنه وزارتخانه هستند و سالها بعنوان معاون همین دفتر منصوب بوده اند واز تجربه علمی و حقوقی بسیار خوبی برخوردار هستند و بنده شاهد بودم ایشان تا پاسی از شب در محل کار حضور داشتند و دلسوزانه به رتق و فتق امور مشغول بودند.

 سپس دکتر ایوبی ، رئیس سازمان سینمایی ضمن اشاره به سختی کار معاونت حقوقی ، امورمجلس و استانها و تشکر از آقای نوش آبادی بدلیل کمکهای بی دریغ ایشان در مرتفع کردن مشکلات به وجود آمده برای سازمان سینمایی گفت : من از مساعدتهای آقای محسن زاده در رسیدگی به امور حقوقی سازمان سینمایی تشکر می کنم و امیدوارم در پست جدید نیز منشاء خدمت به نظام باشند و از سوی دیگر به معاونت حقوقی ، امور مجلس و استانها بدلیل استفاده از بدنه خود برای جایگاه مدیرکلی دفتر حقوقی ، انتصاب بجا و شایسته خانم حیدری را تبریک می گویم.

 سپس آقای حاجی فرمانده بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن برشمردن فضائل اخلاقی آقای محسن زاده ، ایشان را یکی از با اخلاص ترین نیروهای این وزارت دانستند.

 در ادامه آقای محسن زاده ضمن تشکر از معاون حقوقی ،امور مجلس و استانها بابت درایت ایشان در انتصاب مدیر جایگزین از بدنه معاونت ،این امر را باعث حفظ فضای آرام دفتر حقوقی دانست و گفت : انتخاب خانم حیدری نشانه درایت آقای نوش آبادی است و آنرا می توان نشانه تائید ایشان بر عملکرد درست و سالم دفتر حقوقی دانست و این مسئله خود باعث اقتدار دفتر حقوقی است و من به خودم وتمامی همکاران دفتر حقوقی بخاطر داشتن چنین مدیری تبریک می گویم.

 معارفه خانم حیدری

 سپس خانم حیدری ضمن خیرمقدم به حضار جلسه گفت : از مقام عالی وزارت و آقای نوش آبادی بابت سپردن مسئولیت دفتر حقوقی به اینجانب تشکر می کنم و از زحمات آقای محسن زاده در مدت حضورشان در این دفتر متشکرم و امیدوارم در پست جدیدشان کماکان موفق باشند.

ایشان ادامه دادند: دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد تنها دفتر حقوقی در بین تمامی دستگاه است که علاوه بربحث حقوقی ، بحث مالکیت معنوی را نیز دارد . در این مسیر دشوار با توجه به کمبود نیروی دفتر حقوقی ، حمایتهای آقای نوش آبادی بسیار با ارزش می باشد.


 معارفه خانم حیدری

 همچنین در این مراسم خانم گیلانی بعنوان مشاور معاونت حقوقی ، امور مجلس و استانها توسط آقای نوش آبادی معرفی شد . معاون حقوقی ،امورمجلس و استانها گفت : استفاده از دانش و توان مدیریتی بانوان در این معاونت مورد توجه می باشد و قصد داریم از نیروهای توانمند و با تجربه بیشتر بهرمند شویم.

 معارفه خانم حیدری

 

 سپس خانم گیلانی ضمن تشکر از آقای نوش آبادی بابت این انتصاب گفت : تمام تلاش خود را بابت رفع مشکلات و ارتقاء جایگاه معاونت به کار می گیرم و از عنایت معاون محترم حقوقی ، امورمجلس و استانها به بانوان تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم مشاوری امین برای مجموعه معاونت باشم.

۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید